E-posta
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni ÜyelikYAŞAMÖYKÜM

 

30 Ağustos 1967’de Bilecik’te doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Sakarya’da tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi/Elektronik Bölümü ile Anadolu Üniversitesi/İşletme Bölümlerini bitirdim. Ayrıca Yıldız Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde, Pedagoji Formasyon eğitimi aldım.
 
30 Yıldır (1988-2018) farklı üretim sektörlerinde çeşitli yönetim seviyelerinde görevler aldım. [Simko-Siemens Ticaret ve Sanayi A.Ş.- Kalite Kontrol Sorumlusu, Üretim Planlama Uzmanı; Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri A.Ş.- Üretim Planlama Sorumlusu; Termo Heat Isı Sanayi ve Ticaret A.Ş.- Üretim Planlama Şefi; Altın Kablo Sanayi Anonim Şirketi- Üretim Planlama ve Lojistik Müdürü; Kale Kapı Pencere Sistemleri A.Ş. (Kale Kilit Grup Şirketi)- Üretim Planlama ve ERP Proje Müdürü; Mioro Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Jival)- Üretim Planlama ve ERP Proje Müdürü; Yepsan Savunma Sanayi ve Havacılık A.Ş. (TAI Alt Yüklenicisi)- Fabrika Müdürü; ...]
 
1994 yılında Atatürkçü Düşünce Derneği, İstanbul İl Merkez Şubesi’ne üye oldum ve bu kapsamda çalışmaya başladım. Bugüne değin şube yönetiminde, yönetim kurulu üyeliği, şube sekreterliği, delegelik gibi çeşitli görevlerde bulundum ve çalışmalarıma devam etmekteyim.
 
Her zaman “Türkçe” konusunda özen gösteren bir birey olmam ve bu alanda hep çalışmamla birlikte, Dil Derneği’ne üyeliğim 2010 yılında gerçekleşti. 
 
2014 yılında Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğime son vererek, Vatan Partisi üyesi oldum ve bu tarihten itibaren vatan savunmasındaki çalışmalarıma Vatan Partisi çatısı altında devam etmekteyim. Ayrıca TGB`ne tüm çalışmalarında katkıda bulunmaktayım.
 
Cumhuriyet Gazetesi okuru olmaktan, 2011 yılına kadar hep gurur duydum... 1 Mart 2011`den bu yana ise Aydınlık okuyorum.   


 

Tarih : 28.2.2011 00:37:45  Okunma sayısı : 11389
Copyright © 2019 yadigardundar.com

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

  

teknoloji