E-posta
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni ÜyelikYAZILARIM

Kimden, Hangi `Barışı` İstiyorsunuz..? / 12.10.2015

 

 


Anlayamadığım bir barış gündemidir gidiyor... Gerçekten bizim milletimiz bu denli aptal mı ya da 13 yılın sonunda toptan aklımızı mı yitirdik ..? Savaşırken nasıl olur da barış mitingi yapılır? Biz Kurtuluş Savaşımız da bir yandan da mitingler mi düzenledik? Ya da daha yakın tarihler olan Yugoslavya ve Irak örneğine bakarsak bu ülkeler hem savaşıp hem de barış mitingleri mi düzenlediler..?
 
Hanımlar, Beyler savaşırken barış yapamazsınız! Ancak savaşı kazandığınızda barışı getirmiş olursunuz !!!
 
Kimden barış istiyorsunuz? Eşkıya abd maşası olarak önünüze sürülüyor, sivillerinizi öldürüyor, köprülerinizi, binalarınızı, devlet kurumlarınızı bombalıyor, askerinize, polisinize haince pusular kuruyor ve kahpece saldırıyor siz de sanırım pkk(abd) için TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ`nden mi barış istiyorsunuz! Sizin aklınızdan zorunuz mu var..? En azından bizim yok! Balık zekasına sahip bile olsanız, düpe düz kendinizi ve çoluk çocuğunuzu yine de ateşe atma seviyesi gerçekten sorgulanmalı...
 


 
Artık herkes aklını başına toplasın ve emperyalist güçlerle başta abd olmak üzere savaştığımızın ayırdında olsun! pkk falan ise yalnızca emperyalist ülkelerin belli bir dönem tetikçiliğini yapan taşeronlarıdır! Anlayacağınız biz pkk ve ışid gibi tetikçilerle değil patronlarıyla savaşmaktayız!
 
Bizler, barış mitingleri gibi saçma sapan gündemlerle oyalanmayıp, terörü önce 2002`deki seviyeye sonrasında da toptan yok edecek hedefe odaklanmalıyız! Bu arada iktidarı acilen göndermek için gereken MİLLİ BÜTÜNLÜĞÜ, ATATÜRK ve CUMHURİYET temelinde oluşturmalıyız!
 
hdp gibi saçmalıklarla da boşa zaman kaybetmeyiniz. Kendinizi ve çoluğunuzu çocuğunuzu savaş süresince miting vb. gibi ortamlarda ateşe atmayınız! Savaşta herkes bir asker gibi hareket etmek zorunluluğundadır. Dikkatli, stratejik ve akıllı!!!


 Şimdi, "efendim bu rte`nin sonucu demek" falan için çok geç kalınmıştır... 13 yıl boyunca görevini yapmayan ANA MUHALEFET bunun en büyük sorumlusudur! Bugünleri anlatmaya çalışan bizler de yine 13 yıl boyunca ana muhalefet düşmanı ilan edildik..! Trajikomik bir durum değil mi?
 
Sonuç olarak; bugüne kadar bu denli aymazlık içinde olan iktidar destekçileri ve ana muhalefete toz kondurmayanlar, bugün bu bedeller sizlerin yüzünüzden ödenmektedir!!! Tüm ŞEHİTLERİMİZ için vicdanınız rahat olmasın ama en azından bundan sonrası için akıllı olunuz! UMARIM...
 


Yadigâr DÜNDAR
12.10.2015
 
 

 

 

 

Bu yazı "298" defa okundu.

Arkadaşına Gönder  Sayfayı Yazdır Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu Alandaki Diğer Başlıklar
2011’de Kemalist Olmak… / 28.02.2011
Bellek Kaybı Yaşayan Seçilmişler… / 28.02.2011
Türkiye Organik Olursa… / 28.02.2011
Neden CUMHURİYET GÜÇBİRLİĞİ… / 05.04.2011
Uygun Adım İleri, YENİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ !.. / 28 .05. 2011
İstifa Tamam, Ne Zaman “BANDIRMA VAPURU” Hareket Ediyor ?.. / 31.07.2011
`TÜRKLER` Neredesiniz..? / 20.06.2012
HAÇLI Bu Kadarı İle Yetinmez..! / 11.08.2015Copyright © 2019 yadigardundar.com

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

  

teknoloji